SEO CLASSIC קידום אתרים מקצועי ושיווק ברשתות חברתיות
אופטימיזציית אתר1 קידום אתרים ממומן PPC2 SEO קידום אורגני3 קידום ברשתות החברתיות4 ליווי בהקמת אתר חדש5
image carousel by WOWSlider.com v7.2

קידום אתרים ממומן

קידום ממומן הינו אותן מודעות אשר מוצגות במנוע החיפוש "גוגל" כשהן בראש דף תוצאות החיפוש ולעיתים בשוליו על רקע ורוד או צהוב ולכן הם נקראים "קישורים ממומנים". משמע "קישורים ממומנים" - כאשר אתר מסוים נמצא בדף שני / שלישי של תוצאות החיפוש ב"גוגל", ייתכן מאוד שגולש לא יגיע לאתר זה ואף לא יידע על קיומו.
תשלום עבור אתר אשר מופיע ב "קידום ממומן" יהיה כאשר גולש אכן נכנס לאתר שהופיע בדף תוצאות החיפוש, אולם מפרסם האתר לא ישלם ל"גוגל" כאשר גולש בחר שלא להיכנס לאתרים אשר מופיעים בראש העמוד.

הקידום הממומן יכול לאפשר לך שליטה על הקמפיין שברצונך להשיק באמצעות ממשק הניהול במנוע החיפוש "גוגל" Google AdWords)). בממשק ניהול זה אפשרי לראות את נתוני הקמפיין בזמן אמיתי = אילו מילות מפתח אכן מביאות יותר כניסות, אילו מודעות מייצרות יותר תנועה (רבה או איכותית) וכמובן שניתנים עוד הרבה נתונים רבים בממשק זה.

קידום ממומן יכול להתאים לכל אתר מסחרי אשר שואף להגיע למעלה ובמטרתו להגדיל חשיפה וכמות לקוחות, ואכן מדובר ב"מסע פרסום" אשר הינו זול וממוקד בהרבה ממסעות פרסום שונים ואחרים.

ההחלטה האם להשקיע ב קידום ממומן ב"גוגל" תהיה במקרים רבים נכונה מאוד ובהחלט עם יכולת גבוהה להגדיל באופן משמעותי את נפח הכניסות באתרך.

אך יש לזכור בכדי שהקמפיין יהיה אפקטיבי יותר משאר האתרים השונים ובכדי שהוא יניב עבורך רווחים גבוהים עליו להתנהל במקצועיות.


יתרונות הקידום הממומן

קידום ממומן הינו שיטה פופולארית ביותר לקידום אתרים במנועי החיפוש. בשיטה זו מתאפשר פרסום והצבה של פרסומת לאתר בחיפוש עבור מילות המפתח שנבחרה מראש באחד ממנועי החיפוש בו בחרו לפרסם. לשיטה זו יתרונות רבים ועל כן הפופולאריות ההולכת וגוברת שלה שכן המודעות אליה גם היא במגמת צמיחה מרשימה. השירות הפופולארי ביותר של קידום ממומן הינו מבית Googleוהוא נקרא AdWords. הפופולאריות של שירות זה נובעת בעיקר מהעובדה כי גוגל הינו מנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם ומעל ל 85 אחוז מהחיפושים ברשת נעשים דרך מנוע החיפוש של Google. שיטת קידום ממומן פופולארית ביותר בציבור מקדמי ובעלי האתרים בשל יתרונות רבים ומגוון תנאים שהיא מאפשרת לכל עסק ולכל אדם החל מפרסום מידי ועד לעמידה בתחרות גם מול העסקים הגדולים והוותיקים בתחומם.


חשיפה מידית לכל אתר במנוע החיפוש

תשלום עבור קידום ממומן של האתר במנוע החיפוש מאפשרת לכל בעל עסק להציב את העסק או האתר שלו בראש תוצאות החיפוש ובכך להיחשף לציבור גולשים רחב היקף. החשיפה מתבצעת בצורה מידית בשונה מקידום אתרים אורגני התוצאות מידיות. כך, יוכל כל עסק להיכנס בסערה גדולה לשוק ללא צורך בזמני המתנה לטיפוס במנועי החיפוש, קידום אורגני ועוד ישר למקום הראשון במנוע החיפוש הפופולארי בעולם.


תודעה ציבורית גבוהה

פרסום אתר באמצעות קידום ממומן במנועי החיפוש מציב את האתר בראש תוצאות החיפוש. בנוסף, על פי מחקרים שלושת האתרים בראשונים בכל תוצאת חיפוש תופסים כ 50 אחוז מהקלקות הגולשים. במצב שכזה ישאף כל אתר להגיע למקומות הראשונים. קידום ממומן יציב את בעל העסק בראש תוצאות החיפוש באופן מידי ובכך יביא לחשיפה גבוהה יותר ולהכרה ציבורית.


תשלום עבור לחיצה ותשלום עבור אלף צפיות

פתיחת חשבון קידום ממומן במנועי החיפוש מאפשר בחירה בין תשלום עבור כל קליק על הפרסומת לאתרך או לחילופין תשלום עבור כל 1000 צפיות. כמובן שתשלום עבור 1000 צפיות זול יותר, אך אינו מבטיח באמת כניסות לאתר. חשוב לציין כי במקרים מסוימים עדיף לשלם עבור 1000 צפיות שכן 1000 צפיות יכול להיות שווה מבחינת כספית ל 200 הקלקות אך בפועל להכניס מעל ל200 כניסות לאתרך.


ניהול כלכלי יעיל

קידום ממומן מאפשר לכל אדם לשלוט בכות הכסף אותו הוא משקיע בכל יום. לדוגמא, אם בעבור כל קליק נשקל שקל אחד הרי שנוכל להקציב 100 שח לכל יום. כלומר 100 כניסות בכל יום דרך הפרסומת. ברגע שיבוצעו 100 הקלקות באותו יום על הפרסומת היא תרד עד ליום שלמחרת בו ייפתח תקציב חדש. בשיטה זו יוכל אדם לקבוע את מידת התשלום שהוא מעוניין לשלם בכל יום או לחילופין בכל שבוע או חודש ולשלוט בהוצאות כשהוא נהנה מפרסום וניהול יעיל של הכסף המושקע בפרסום.


פיקוח, בקרה ודו"חות סטטיסטיים

קידום ממומן משלב בתוכנו מגוון דוחות וכלי ניהול יעילים לניהול נכון וטוב יותר של קמפיין קידום ממומן לאתר. ניתן לצפות בנתוני הגלישה לאתרך, זמני שהייה, התעניינות גולשים ועוד מגוון רחב של נתונים לניהול טוב יותר ולהוצאת המקסימום הניתן לפרסום מכספו האישי של בעל העסק. קידום ממומן הופך פופולארי יותר ויותר ומאפשר קרש קפיצה רציני למיקום גבוה ואף ראשון בתוצאות החיפוש. כך, יוכל כל עסק להיכנס במהרה לשוק ולמתג את עצמו גבוה תוך קבלת תודעה ציבורית גדולה ורחבה אודות לפרסום. בנוסף קידום ממומן נשלט על ידי מערכת בקרה ואינו מאפשר בזבוז יתר של כספך לקמפיין הפרסומי.


אהבתם את המאמר ? עזר לכם ? תפרגנו לנו