קידום אתר בגוגל,קידום אתרים קלסי,מילת מפתח,מילות מפתח">
SEO CLASSIC קידום אתרים מקצועי ושיווק ברשתות חברתיות
אופטימיזציית אתר1 קידום אתרים ממומן PPC2 SEO קידום אורגני3 קידום ברשתות החברתיות4 ליווי בהקמת אתר חדש5
image carousel by WOWSlider.com v7.2

קידום אתר - כתיבת תוכן

מעוניינים להקים אתר אינטרנט? יש לכם אתר פעיל? משמע אתם זקוקים לחומר כתוב:

החברה שלנו תדאג לשלב את החומר הכתוב ונוכל להתאימו לאופטימזציית תוכן האתר שלכם, בשילוב דגש בסטנדרטים של מנועי החיפוש וכמובן ש"גוגל" בראשם.

כתיבת תוכן לאתר אינה כתיבה רגילה שנכתבת במסמך וורד, התוכן חייב להיות כתוב בכתיבה המותאמת לאתר אינטרנט, אשר מותאם וכתוב על פי הסטנדרטים של כל מנועי החיפוש המובילים, בנוסף צריך לשים דגש על מטרת האתר, חשיפתו, רייטינג, קהלי היעד שלו וכמובן חיפוש וניתוח מילות המפתח ולשלב אותם בכתיבת החומר אשר כותבים לאתר.

באפשרותנו גם לשדרג חומר כתוב אשר קיים, כתיבת מאמרים לאתר, כתיבת תוכן וחומר לאתרי אינטרנט פרסומיים, מחקר מילות מפתח וטקסטים.

אנו נערוך בדיקה יסודית והיכרות עם האתר, נדאג לסרוק את השווקים בנוסף גם את הנישה בהם פועל האתר.

חשוב לציין ששיטת הכתיבה והכרת הנושאים אשר עליהם אנו אמורים לכתוב הינה ייחודית ושונה לכל לקוח.

הסבר קצר על כתיבת תוכן

כתיבת תוכן הינה מלאכה לא פשוטה. ניתן לראות אנשים מעטים היכולים לכתוב תוכן איכותי לאתרי אינטרנט בכמויות גדולות במיוחד. תוכן טקסטואלי לאתרים הוא כלי מכריע למשיכת גולשים הצמאים למידע על מוצרים ושירותים שונים לצד חיפוש מידע על נושאים שונים ומגוונים. בכדי להציג את המידע הענייני ביותר ולהניע את הלקוח לפעולה כזאת או אחרת עלינו לכתוב טקסט איכותי ומקורי. אחת מפעולות קידום האתרים הפופולאריות ביותר היא כתיבת תוכן ופרסום מאמרים ברשת בכדי להשיג מקורות לקישורים נכנסים ובכדי למשוך לקוחות מכל קצוות הרשת. מאמרים אלו עוסקים בנושא האתר או לחילופין באחד מביטויי המפתח שלו והוא כולל קישורים לאתר או לדפים פנימיים בו. כתיבת תוכן לאתרי אינטרנט מצריכה הצמדות למספר כללי מפתח:

 • פסקת פתיחה

  פסקת פתיחה הינו הטקסט הראשוני הנקלע לעיניו של הגולש לאחר כותרת העמוד. כתיבת תוכן חייבת להתחיל בפסקת פתיחה עניינית, קצרה וקולעת בדיוק על כל נושא המאמר. פסקת פתיחה הכוללת תמצית מן הכתוב לאחריה תמשוך את הגולש ותעניין אותו להמשיך ולקרוא את שאר הטקסט המוצג. פסקה ראשונה שאינה עניינית תגרום לגולש לדפדף ולהקליק הלאה בחיפוש אחר דפים אחרים באתרים אחרים.
 • מקוריות

 • הכי חשוב, ולפני הכל, מקוריות הטקסט הינה דבר חשוב מאין כמוהו בימינו. כתיבת תוכן מקורי ועדכני ימשוך ציבור גולשים לאתרך. בנוסף, מנועי החיפוש יודעים כיצד לקרוא כפילות תכנים ועל כן גניבה של טקסטים ממקורות שונים הינה "בלתי חוקית" בעיניי מנועי החיפוש לצד עבירה על חוק זכויות יוצרים בגניבת תוכן.
 • מילות מפתח

 • חשיבות מילות המפתח בכתיבת תוכן מתחלקת לשני חלקים. האחד הוא צפיפות מילות המפתח והשני בחירת מילות מפתח. ראשית, נבחר את מילות המפתח המתאימות ביותר עבור המאמר. מילות המפתח הן בעצם קטלוג המאמר על ידי מנועי החיפוש לנשוא מסוים. ביטויי ומילות המפתח צריכים להתאים את אותם מילות וביטוי המפתח של אתרך. צפיפות מילות המפתח חייבת להיות כ 2%-3% מכל אורך כתיבת התוכן כך מנוע החיפוש מבין מהו נושא המאמר ונשמרת איכות הטקסט.
 • פסקאות

 •  כתיבת תוכן בצורה כזאת המחלקת את הטקסט לפסקאות מסודרות בעלת סדר היררכי הינה השיטה הטובה והבטוחה ביותר לכתיבת תוכן איכותי המושך גולשים והתעניינות מצד ציבור הגולשים ומצד מנועי החיפוש הקוראים את הטקסט ונותנים עדיפות לטקסט מסודר ומאורגן על פני טקסט לא מחולק לפסקאות ומבולגן במבנה.
 • מידע ללקוח

 • לקוח או גולש הנכנס לאתרך ומתחיל לשוטט בו בחיפוש אחר מידע על מוצרים, שירותים או כל תוכן שאתרך מציע יתאכזב כשלא ימצא את מבוקשו וייצא מהר מן האתר בחיפוש אחר מקור מידע טוב יותר. המטרה שלנו היא להשאיר את הגולש באתר ועל כן נכתוב תוכן ענייני הכולל בתוכו מידע ספציפי על כל נושא. כך נשמור את הלקוחות והגולשים באתר שלנו.
 • הנעה לפעולה

 • בסופו של דבר אנו מחפשים את הלקוחות. איך להפוך גולש המשוטט ומחפש ברשת אחר מבוקשו ללקוח שקונה ומבצע פעולות. לכן עלינו להניע את הגולן באמצעות כתיבת תוכן שיווקי לביצוע פעולות כאלו ואחרות באתר שלנו לרבות השארת פרטים, קנייה דרך כרטיס אשראי ועוד. כתיבת תוכן הכולל משפטים כמו "קנה עכשיו ממוצר X ותוכל ליהנות ממגוון ההטבות שלנו ומאחריות מקיפה ל 3 שנים". משפט שכזה יניע גולשים רבים להשאיר פרטים אצלך באתר על פני מתחריך. כתיבת תוכן אינה דבר של מה בכך והיא מצריכה שקידה רבה ומעבר על מגוון רחב של אלמנטים על מנת להגיע אל הטקסט המושלם ביותר. כתיבת תוכן איכותי, מקורי, מנוקד ומפוסק, מחולק לפסקאות ולכותרות משנה יצליח למשוך ציבור גולשים רחב יותר לצד דירוג גבוהה יותר על ידי מנועי החיפוש נתון המביא במקרים רבים להצלחה מסחררת של עסקים ואתרים רבים.

אהבתם את המאמר ? עזר לכם ? תפרגנו לנו